Kozmetická sada pre budúcu Mamičku

Vypredané

Kozmetická darčeková sada pre budúcu mamičku poteší každú ženu v očakávaní svojho bábätka. Budúca mamička v balíčku nájde sprchový gel 100ml, vlasový šampón 100ml a kúpeľovú soľ 100g.

Kozmetická sada Budem mamička je originálny darček budúcej mamičke pre kvalitnú starostlivosť o pokožku, ktorú si iste zaslúži. Kozmetika pre mamičku je vhodná aj pre pobyt v pôrodnici.

Krémový sprchový gél 100 ml s olivovým olejom, extraktom z bylín, jogurtovou aktívnou zložkou a vôňou levandule a vlčieho maku Sprchový gél je vhodný na umývanie celého tela. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), rumančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov. Použitie: Dávkujte na vlhké telo a po umytí opláchnite vodou. Dermatologicky testované.

Jemný vlasový šampón 100 ml s rastlinnými extraktmi a vôňou vlčieho maku Nový vlasový šampón s osvedčenou zmesou extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), rumančeka pravého (Chamomilla recutita), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.), ktoré v kombinácii s jemnými aktívnymi látkami šampónu podporujú čistiace a účinky na vlasy a pokožku. Je vhodný pre všetky typy vlasov, umýva šetrne a ľahko sa oplachuje. Použitie: Dávkujte na vlhké vlasy a po umytí osprchujte vodou.

Soľ do kúpeľa 110 g s extraktom z bylín a vôňou levandule a vlčieho maku. Kúpeľová soľ obsahuje osvedčenú kombináciu extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), rumančeka pravého (Chamomilla recutita), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.). Blahodárna kúpeľ s teplou vodou stimuluje organizmus, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a ošetrujúce účinky na pokožku. Použitie: Do kúpeľové vane pridáme soľ v množstve 2 až 5 polievkových lyžíc a necháme rozpustiť. Pre skutočne účinnú kúpeľ je možné dávkovať až do koncentrácie 1% (slanej bazény obsahujú okolo 0,5%, fyziologický roztok obsahuje 0,9% a bežná morská voda cez 3% soli) - voda by potom nemala byť nepríjemne horúca a pobyt v nej by mal trvať do 30 minút. Po kúpeli sa osprchujeme čistou vodou.

9,00 €