Kozmetická sada Najlepšia Babička

Vypredané

Krásna kozmetická sada pre Najlepšiu Babičku je vhodná ako vianočný darček či hoci ako poďakovanie za všetko čo pre Vás Babička robí.

Kozmetická sada obsahuje sprchový gel 200ml a vlasový šampón 200ml s vôňou levandule.

Krémový sprchový gél s olivovým olejom, extraktom z bylín, jogurtovou aktívnou zložkou a vôňou levandule 200 ml

Je vhodný na umývanie celého tela. Ide o unikátnu kombináciu jemných umývacích látok s blahodárnymi účinkami olivového oleja, jogurtu a extraktov zo žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), rumančeka pravého (Chamomilla recutita L.), brezy bielej (Betula alba L.), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L .) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) na pokožku. Obsahuje mliečne frakcie bohaté na proteíny, fermentované jogurtovými kultúrami (Streptococcus thermophilus a Lactobacillus bulgaricus) s obsahom laktózy, vitamínu A, vitamínov skupiny B a minerálov.

Vlasový šampón s extraktom brezy a vôňou levandule 200 ml

Nový vlasový šampón s osvedčenou zmesou extraktov z brezy bielej (Betula alba L.), žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.), rumančeka pravého (Chamomilla recutita), nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.) a šalvie lekárskej (Salvia officinalis L.) , ktoré v kombinácii s jemnými aktívnymi látkami šampónu podporujú čistiace a účinky na vlasy a pokožku. Je vhodný pre všetky typy vlasov, umýva šetrne a ľahko sa oplachuje.

7,40 €