Kozmetická sada Mŕtve more

Vypredané

Darčekové balenie kozmetiky z Mŕtveho mora obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampón 250 ml. Táto krásna sada kozmetiky je vhodným darčekom pre ženu akého koľvek veku a na akú koľvek príležitosť veď ktorá žena by nechcela byť krásna?

Sprchový gél s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 250 ml. Originálne sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Vlasový šampón s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 250 ml. Originálne šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

8,50 €