Kozmetická sada Bohemia Herbs Hadí jed

Darčekové balenie kozmetiky Bohemia Herbs zo syntetickým hadím jedom obsahuje sprchový gel 250 ml a vlasový šampón 250 ml. Táto kozmetická rada je unikátna svojim zložením obsahuje unikátnu syntetický hadí jed, založený na tripeptidy, ktoré pôsobia relaxačne na unavenú pokožku. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kozmetická surovina.

Táto krásna sada kozmetiky je vhodným darčekom pre ženu akého koľvek veku a na akú koľvek príležitosť veď ktorá žena by nechcela byť krásna?  

Sprchový gél s hadím jedom 250 ml. Obsahuje unikátnu syntetický hadí jed, založený na tripeptidy, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jedu Chřestýšovce Waglerova (Tropidolaemus wagleri), pôsobí relaxačne na unavenú pokožku a spolu vyváženým pH a ďalšími aditívami zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky . Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kozmetická surovina.

Vlasový šampón s hadím jedom 250 ml. Obsahuje unikátnu syntetický hadí jed, založený na tripeptidy, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jedu Chřestýšovce Waglerova (Tropidolaemus wagleri), pôsobí šetrne na ošetrované vlasy a pokožku a pomáha ich udržiavať prirodzene hebké, lesklé a jemné. Syntetický hadí jed je bezpečná netoxická kozmetická surovina.

8,00 €