Darčekové balenie Turiec vs Karpaty

Vypredané

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Turiec vs Karpaty obsahuje pivá z remeselnom pivovare Martins a Karpat. Ochutnajte výber zaujímavých lahodných pivných špecialít ktoré v takejto zostave v bežnom superkmarkete nekúpite.

Dobré a kvalitné pivo poteší väčšinu mužov.

V tomto špeciálnom darčekovom balíčku Vám prinášame špeciálne pivá, každé pivo má svoju jedinečnú chuť, vôňu či farbu.

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Turiec vs Karpaty obsahuje:

Martins tmavé - originálne biologické pivo Martins, aróma zachytáva počiatočné nežné hvozdenie jačmenných zŕn končiace zúrivým pražením už mierne hysteriózneho sladu, výsledkom čoho je surrealistická dymová aróma. Chuť je postavená na začínajúcej sa sladkej zrnnosti vyzretého jačmeňa, ktorá kryhovým lomom končí v uzavretej kruhovitosti kávovej zemitosti (0,33l / 4,5%)

Martins výčapné svetlé pivo - výrazná slamenná farba jačmeňa neskorej žatvy, kde je zreteľná iskrivosť rannej letnej rosivosti s vôňou hmatateľných nežne zobúdzajúcich sa kvasiniek s dozvukom chmeľového vánku sosnového hája (0,5l / 3,9%)

Martins svetlý ležiak - vo farbe je citeľná vrcholiaca splnitosť agátovej medovice, ktorá sa vo svetle prejaví výrazne jantárovo eliptickou oblosťou, kde iskrivosť piva vychádza z teplých tónov slnka končiaceho obzorom Sulina. Vôňa je ladená vo vysokom tóne jačmennej sladovej oktávy, ktorá spontánne prechádza do allegro tónov vône rozžmolených čerstvých lupeňov chmeľu (0,5l / 4,8%)

Summer ALE - originálne pivo amerického štýlu vyrábané v Karpatoch je nepasterizované a nefiltrované, je to ľahké a osviežujúce pivo s výrazným chmeľovo-citrusovým a koriandrovým podtónom (0,33l / 4,8% )

Black friday IPA - originálne IPA pivo prináša nový, americký, pohľad na tmavú IPU. Čierny slad pridaný až pred koncom varenia dodal pivu mierny nádych čokolády a praženia. Americké chmele Nugger a Equinox pivo naplnili silnou chuťou a arómou (0,33l / 6%)

ApacheIPA - originálne IPA pivo amerického štýlu vyrábané v Karpatoch. Odvážne studeno nachmelené pivo s použitím chmeľov Chinook a Citra. Vyvážené telo dopĺňa plná citrusová aróma nefiltrovaného piva ApacheIPA (0,33l / 6,5%) 

Originálny pivný darček pre milovníkov piva.  

15,90 €