Darčekové balenie - Pivná cesta

Vypredané

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Pivná cesta obsahuje pivá z SK a CZ. Ochutnajte výber zaujímavých lahodných pivných špecialít ktoré v bežnom superkmarkete nekúpite.

Dobré a kvalitné pivo poteší väčšinu mužov.

V tomto špeciálnom darčekovom balíčku Vám prinášame špeciálne pivá, každé pivo má svoju jedinečnú chuť, vôňu či farbu.

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Pivná cesta obsahuje:

Pardubický Porter - originálne tmavé pasterizované pivo vyrábané od roku 1891 v Pardubiciach (0,33l / 8,0% )

Summer ALE - originálne pivo amerického štýlu vyrábané v Karpatoch je nepasterizované a nefiltrované, je to ľahké a osviežujúce pivo s výrazným chmeľovo-citrusovým a koriandrovým podtónom (0,33l / 4,8% )

Hemp Brou - prémiové České svetlé ochutené pasterizované pivo vyrábané v Novopackom pivovar. Pivo Hemp Brou je ochutené arómou konopných kvetov (0,33 l / 4,5%)

ApacheIPA - originálne IPA pivo amerického štýlu vyrábané v Karpatoch. Odvážne studeno nachmelené pivo s použitím chmeľov Chinook a Citra. Vyvážené telo dopĺňa plná citrusová aróma nefiltrovaného piva ApacheIPA (0,33l / 6,5%)

Martins tmavé - originálne biologické pivo Martins, aróma zachytáva počiatočné nežné hvozdenie jačmenných zŕn končiace zúrivým pražením už mierne hysteriózneho sladu, výsledkom čoho je surrealistická dymová aróma. Chuť je postavená na začínajúcej sa sladkej zrnnosti vyzretého jačmeňa, ktorá kryhovým lomom končí v uzavretej kruhovitosti kávovej zemitosti (0,33l(0,5l podľa dostupnosti) / 4,5%)

Black friday IPA - originálne IPA pivo prináša nový, americký, pohľad na tmavú IPU. Čierny slad pridaný až pred koncom varenia dodal pivu mierny nádych čokolády a praženia. Americké chmele Nugger a Equinox pivo naplnili silnou chuťou a arómou (0,33l / 6%)

Originálny pivný darček pre milovníkov piva.

17,90 €