Darčekové balenie piva - Anglicko vs Martins

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Anglicko vs Martins obsahuje Anglické špeciálne pivá a pivo z remeselníckeho pivovaru Martins. Ochutnajte výber zaujímavých lahodných pivných špecialít ktoré v bežnom superkmarkete  nekúpite.

Dobré a kvalitné pivo poteší väčšinu mužov.

V tomto špeciálnom darčekovom balíčku Vám prinášame špeciálne pivá, každé pivo má svoju jedinečnú chuť, vôňu či farbu.

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Anglicko vs Martins obsahuje:

2 x Výčapné svetlé 10° - výrazná slamenná farba jačmeňa neskorej žatvy, kde je zreteľná iskrivosť rannej letnej rosivosti s vôňou hmatateľných nežne zobúdzajúcich sa kvasiniek s dozvukom chmeľového vánku sosnového hája.

Chuťový prejav začína kryštalickou čírosťou HaDveO, v ktorom sa postupne začína prejavovať organická chuť chmeľovej hexagonálnej mriežky, ktorej horkosť sa v závere splnovo prejavuje v zadných kalichových papilách. ( 0,5 l / 3,9 % )

2 x Svetlý ležiak 12° - vo farbe je citeľná vrcholiaca splnitosť agátovej medovice, ktorá sa vo svetle prejaví výrazne jantárovo eliptickou oblosťou, kde iskrivosť piva vychádza z teplých tónov slnka končiaceho obzorom Sulina. Vôňa je ladená vo vysokom tóne jačmennej sladovej oktávy, ktorá spontánne prechádza do allegro tónov vône rozžmolených čerstvých lupeňov chmeľu.

Chuťový prejav vychádza z harmonického prepojenia aminokyselín s fruktózovou sladkosťou kvitnúcej lúky, ktorá pozvoľne prechádza do výraznej chmeľovej huňatosti ukončenej vlnitou horkosťou s nežným citrusovým Rittbergerom. ( 0,5 l / 4,8 % )

1 x RIDGEWAY IPA - Autentická IPA by mala byť živá (nepasterizovaná), vyrobená zo svetlých sladov bez prídavku cukru alebo sirupu. Chmelenie by malo byť zreteľné a rázne s použitím vysokej dávky neupravovaných chmeľových hláv (kvetov) s miernou horkosťou, ale s ostrou arómou korenia a živice. Vždy sa používajú aromatické kvasinky vrchného kvasenia. A presne takto robí Ridgeway svoju autentickú IPA, ktorá je chmelená štyrmi druhmi chmeľu (odrody Challenger, Fuggle, Target, Cascade). ( 0,5l / 5,5% / 15 stupňov )

1 x FOREIGN EXPORT STOUT - Ridgeway FES dozrieva vo fľaši podobne ako ročníkové portské. Pražený slad a chmeľ spočiatku dodávajú pivu arómu rannej kávy a čerstvého korenia. Tie časom zoslabnú, aby tak poodhalili tóny sladkého drievka, karamelu a hrozienok, ktoré sú výsledkom procesu dozrievania. V pozadí celej tejto zmeny je neustále prítomná solídna a prispôsobivá horkosť anglického chmeľu. Pivo spadá medzi tzv. "Foreign Stout", ktoré boli pôvodne produkované na export do tropických oblastí. Sú to silnejšie a viacstupňové verzie klasických stoutov so sýtejšou tmavou farbou, plnšou, zvyčajne sladovejšou chuťou v úvode a suchým horkastým zakončením. ( 0,5 l / 8% / 18,5 stupňov )

Darčekové baleniepiva - Anglicko vs Martins poteší každého milovníka piva. 

Ilustračné foto.

 

24,50 €