Darčekové balenie piva - Belgicko vs ČeskoSlovensko

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Belgicko vs ČeskoSlovensko obsahuje Belgické pivá a špecialitky z Čiech a Slovenska. Ochutnajte výber zaujímavých lahodných pivných špecialít ktoré v bežnom superkmarkete  nekúpite.

Dobré a kvalitné pivo poteší väčšinu mužov.

V tomto špeciálnom darčekovom balíčku Vám prinášame špeciálne pivá, každé pivo má svoju jedinečnú chuť, vôňu či farbu.

Ideálny darček pre milovníkov piva - balíček Belgicko vs ČeskoSlovensko obsahuje:

Hemp Brou - prémiové České svetlé ochutené pasterizované pivo vyrábané v Novopackom pivovar. Pivo Hemp Brou je ochutené arómou konopných kvetov (0,33 l / 4,5%)

Pardubický Porter - originálne silné tmavé pasterizované pivo vyrábané od roku 1891 v Pardubiciach (0,33l / 8,0% )

Hoegaarden Belgické pivo - Ochutené zvrchu kvasené pšeničné pivo, dokvasované vo fľaši. Má sladko kyslastú a zároveň korenenú chuť, ktorá je výrazne odlišná od ležiakov. Je veľmi obľúbená a vzniká bez filtrácie, iba prirodzeným dokvasovaním v sudoch a fľaškách. HOEGAARDEN WHITE je veľmi osviežujúce pivo s jemnou horkosťou, rozpoznateľnou chuťou koriandra a s náznakom pomaranča (0,33l / 4,9%)

Leffe  Brune Belgické pivo - Zvrchu kvasené špeciálne tmavé pivo. Tmavý variant LEFFE BRUIN sa pripravuje z praženého sladu, ktorý tomuto pivu dodáva plnú tmavohnedú farbu a jedinečnú arómu karamelu (0,33l / 6,5%)

Martins tmavé - originálne biologické pivo Martins, aróma zachytáva počiatočné nežné hvozdenie jačmenných zŕn končiace zúrivým pražením už mierne hysteriózneho sladu, výsledkom čoho je surrealistická dymová aróma. Chuť je postavená na začínajúcej sa sladkej zrnnosti vyzretého jačmeňa, ktorá kryhovým lomom končí v uzavretej kruhovitosti kávovej zemitosti (0,33l (0,5l podľa aktuálnej ponuky)/ 4,5%) (V prípade nedostupnosti u výrobcu bude tento produkt nahradený Svetlý ležiak 12° 0,5l)

Eagle Americana IPA - zvrchu kvasené, špeciálne svetlé pivo, nepasterizované, nefiltrované. Pivo sa vyznačuje ostro horkou, citrusovou chuťou. Je medenej farby a má výraznú citrusovo grepfruitovú vôňu (0,33l / 6,0%) .

Darčekové balenie Belgicko vs ČeskoSlovensko poteší každého milovníka piva. 

Ilustračné foto.

 

17,90 €