Darčeková sada prémium Mŕtve more 2 x 200ml + 150g + 30g

Vypredané

Darčeková sada prémium Mŕtve more obsahuje 200 ml sprchový gel, 200 ml vlasový šampón, 150 g kúpeľová soľ a 30 g tuhé mydlo s extraktom morských rias a soli z Mŕtveho mora. Blahodárne účinky tejto kozmetiky ocení každá žena.

Darčekové balenie obsahuje sprchovací gél 200 ml, vlasový šampón 200 ml, toaletné mydlo 30 g a kúpeľová soľ 150 g

Sprchový gél s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 200 ml. Originálne sprchový gél s produktmi mora. Je vhodný na umývanie celého tela. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku aj vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Vlasový šampón s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 200 ml. Originálne šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

Kúpeľová soľ s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 150 g. Originálne prísada do kúpeľa - soľ s produktmi mora. Je vhodná na vytvorenie osviežujúci a očistné kúpele. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré pri kúpeli pomáhajú udržiavať pokožku hebkú, sviežu, čistú a nedráždi ju. Minimálny obsah morskej soli 10% hm.

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 30 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

11,80 €