Darčeková kozmetická sada SPORTSMAN

Vypredané

Hľadáte vhodný darček pre svojho priateľa, manžela, kamaráta, brata, otca, ktorý má rad šport? Práve ste ho našli, darčeková kozmetická sada SPORTSMAN mu určite spraví radosť. Sada obsahuje sprchový gel 250ml, toaletné mydlo 145 g a vlasový šampón 250 ml s extraktom morských rias a soli z Mŕtveho mora.

Sprchový gél s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu 250 ml. Nová receptúra ​​využíva po vzore moderných pivných kúpeľov priaznivých účinkov pivných kvasníc na pokožku. Samotné extrakty z pivných kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) a chmeľu obyčajného (Humulus Lupulus) majú popísané hydratačné, antiseptické a mnoho iných účinkov. Do receptúry prináša proteíny, lipoidy, vitamíny a ďalšie vlasu a pokožke prospešné látky. Kvalitné umývacie a ošetrujúce zložky, vyvážené pH a účinná kombinácia extraktov zaručujú dokonalé a šetrné umývanie pri zachovaní prirodzeného ochranného filmu a vlhkosti pokožky.

Toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z morskej riasy 145 g. Jemné toaletné mydlo s glycerínom a extraktom z vodnej riasy (Ulva lactuca). Umýva šetrne a účinne pokožku celého tela bez jej nadmerného vysušovania.

Vlasový šampón s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 250 ml. Originálne šampón s produktmi mora. Je vhodný na umývanie všetkých druhov vlasov. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z Mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré v kombinácii s ostatnými zložkami šampónu a optimálnym pH pomáhajú udržiavať pokožku hlavy a vlasy v dobrej kondícii, hebké a čisté.

11,40 €