Darčeková kozmetická sada pre dievčatá - PRINCEZNÁ

Vypredané

Krásna darčeková kozmetická sada pre malú princeznú či pre maminku pre malé miminko. Kozmetická sada obsahuje krémový sprchový gél, krémový vlasový šampón a soľ do kúpeľa s extraktom zo šípok a ruže. Originálny kozmetický darček pre malé či veľké princezné.

Sprchový gél s extraktmi z šípok a kvetov ruže 100 ml - jednorožec. Jemný sprchový gél je prípravok osobnej hygieny vhodný na umývanie celého tela, s podmanivou modernou vôňou. Je obohatený o kozmetický olivový olej a kvalitné extrakty z plodov šípok (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. V kombinácii s kvalitnými umývacími zložkami receptúry vznikol prípravok s jemným pôsobením na pokožku. Bohatá pena je vhodná na každodenné použitie, šetrne umýva a zanecháva vašu pokožku sviežu a krásne prevoňanú. Použitie: Dávkujte na vlhkú pokožku a po umytí opláchnite vodou. Dermatologicky testované.

Vlasový šampón s extraktmi z šípok a kvetov ruže 100 ml - jednorožec. Jemný krémový vlasový šampón vhodný pre všetky druhy vlasov. Špeciálne zloženie prispieva k vysoko kvalitnej starostlivosti o vlasy, hygiene pokožky a jej vitalite. V prípravku je kozmetický olivový olej a extrakty z plodov šípok (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky, prispievajúce k šetrnému umývanie pokožky i vlasov a napomáhajú ich udržiavať prirodzene hebké a jemné. Použitie: Naneste na vlhké vlasy, umyte a osprchujte.

Kúpeľová soľ s extraktmi z šípok a kvetov ruže 110 g. Soľ do kúpeľa obsahuje extrakty z plodov šípok (Rosa Canina) a kvetov ruže (Rosa Centifolia), ktoré obsahujú flavonoidy, ovocné kyseliny a ďalšie prospešné látky. Blahodárna kúpeľ s teplou vodou stimuluje organizmus, uvoľňuje vnútorné napätie a podporuje čistiace a ošetrujúce účinky na pokožku.

 

9,00 €