Darčeková kozmetická sada pre chlapcov - MYŠIAK

Krásna darčeková kozmetická sada pre chlapcov či pre maminku pre malé miminko. Kozmetická sada obsahuje krémový sprchový gél, krémový vlasový šampón s olivovým olejom a soľ do kúpeľa so soľou z Mŕtveho mora. Originálny kozmetický darček pre malých či veľkých chlapcov.

Detský krémový sprchový gél s olivovým olejom 100 ml - vrtuľník. Detský krémový sprchový gél s olejom z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). Jemný prostriedok osobnej hygieny vhodný pre umývanie celého tela. Obsahuje kvalitný ošetrujúci kozmetický olivový olej, ktorý má popísané zjemňujúce a lubrikačné vlastnosti. Zároveň veľmi jemne podporuje umývacie schopnosti prípravku a napomáha ochrane pred nadmerným vysušovaním pokožky pri umývaní a jej udržiavanie v hebkom a jemnom stave. Použitie: Dávkujte na vlhké telo a po umytí opláchnite vodou. Dermatologicky testované.

Detský vlasový šampón s olivovým olejom 100 ml - lietadlo. Detský krémový vlasový šampón s olejom z plodov olivovníka európskeho (Olea Europaea). Jemný prostriedok osobnej hygieny vhodný pre všetky druhy vlasov. Obsahuje kvalitný ošetrujúci kozmetický olivový olej, ktorý má popísané zjemňujúce a lubrikačné vlastnosti. Zároveň veľmi jemne podporuje umývacie schopnosti prípravku a napomáha ochrane pred nadmerným vysušovaním vlasov a vlasovej pokožky pri umývaní a jej udržiavanie v hebkom a jemnom stave. Použitie: Dávkujte na vlhké vlasy a po umytí opláchnite vodou. Dermatologicky testované.

Kúpeľová soľ s extraktom morských rias a soľou z Mŕtveho mora 110 g. Originálne prísada do kúpeľa - soľ s produktmi mora. Je vhodná na vytvorenie osviežujúci a očistné kúpele. Nová receptúra ​​obsahuje extrakt riasy (Ulva lactuca) a soľ z mŕtveho mora. Tieto čisto prírodné produkty vznikali v mimoriadnych podmienkach, sú bohaté na minerály a množstvo stopových prvkov, ktoré pri kúpeli pomáhajú udržiavať pokožku hebkú, sviežu, čistú a nedráždi ju. Minimálny obsah morskej soli 10% hm.

9,00 €