Darčekové balenie biologického piva z Turca svetlý ležiak 12°

Ak ste pivkár alebo zháňate darček pre veľkého milovníka piva, práve ste ho našli.

Darčekové balenie biologického piva Martins pochádza z rodinného pivovaru ktorý vznikov v roku 2015 v Martine ako logická reakcia na neprijateľnú chuťovosť ponúkaných pív v turčianskej metropole Martin. V pivovare Martins sa valí pivo, ktorého chuťovosť je naviazaná na remeselnosť výroby biologického ležiaku martinského typu.

Pivovarníci v Martinse varia pivo, ktoré je určené pre všetky pivoňky a pivonierov, ktorý zodpovedne pristupujú ku konzumácií tohto ušľachtilého moku z čoho logicky vychádza, že pivovarníci musia variť biologické pivo, ktoré neohrozuje našich zákazníkov na zdraví, čím im chceme dopriať možnosť dlhoročnej konzumácie piva Martins.

Darčekové balenie biologického nepasterizovaného piva Martins obsahuje: 6 x 0,5l svetlý ležiak 12% 

Svetlý ležiak 12° - vo farbe je citeľná vrcholiaca splnitosť agátovej medovice, ktorá sa vo svetle prejaví výrazne jantárovo eliptickou oblosťou, kde iskrivosť piva vychádza z teplých tónov slnka končiaceho obzorom Sulina. Vôňa je ladená vo vysokom tóne jačmennej sladovej oktávy, ktorá spontánne prechádza do allegro tónov vône rozžmolených čerstvých lupeňov chmeľu.

Chuťový prejav vychádza z harmonického prepojenia aminokyselín s fruktózovou sladkosťou kvitnúcej lúky, ktorá pozvoľne prechádza do výraznej chmeľovej huňatosti ukončenej vlnitou horkosťou s nežným citrusovým Rittbergerom.

13,30 €