0x tovar 0 €
  Prihlásenie | Registrácia
NOVINKY
AKCIE
VÝPREDAJ
VEĽKÁ NOC

Veľkonočné dekorácieVeľkonočné dekorácie

Vyrobené s láskou

KozmetikaKozmetika

Ručne maľovanéRučne maľované

Drevené hračkyDrevené hračky

Obal na knihuObal na knihu

DARČEKY PRE ...

Darčeky pre mužovDarčeky pre mužov

Darčeky pre ženyDarčeky pre ženy

Darčeky pre deti Darčeky pre deti

Darčeky pre bábätkáDarčeky pre bábätká

Darčeky pre zamilovanýchDarčeky pre zamilovaných

Bytové doplnkyBytové doplnky

Originálne darčekyOriginálne darčeky

SviečkySviečky

Párty darčekyPárty darčeky

Hry, hračkyHry, hračky

Kuchyňa a domácnosťKuchyňa a domácnosť

PokladničkyPokladničky

Svadobné darčekySvadobné darčeky

Káva a čajKáva a čaj

Doplnky k vínuDoplnky k vínu

Suveníry - SlovenskoSuveníry - Slovensko

KnihyKnihy

KľúčenkyKľúčenky

Šperky

Keramické šperkyKeramické šperky

Chcete byť informovaný?

Pravideľne Vám budeme zasielať novinky a akcie na Váš email


Doprava zdarma


 

Všeobecné obchodné podmienky

Tieto všeobecné obchodné podmienky (ďalej len "podmienky") sa vzťahujú na obchodné vzťahy medzi kupujúcim (zákazník, spotrebiteľ)  a predávajúcim (dodávateľom) internetovým obchodom ,,Darčekmania". Majiteľom internetového obchodu www.darcekmania.sk je firma: Ivana Holonková, IČO: 43 294 740,DIČ: 1077117789, zapísaná v živnostenskom registri pod číslom: 550-17846.

Kupujúcim sa rozumie v obchode zaregistrovaná fyzická osoba, alebo právnická osoba, ktorá odoslala po vlastnej autorizácii elektronickú objednávku, spracovanú systémom obchodu. Nakupovať môže aj nezaregistrovaná osoba, po správnom vyplnený objednávkového formulára.

 Všetky zmluvné vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim sú uzatvorené v súlade s právnym poriadkom Slovenskej republiky. Právne vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim sa riadia zákonom č. 40/1964 Z. z. Občianskeho zákonníka, v platnom znení, zákonom č. 250/2007 Z. z. Zákonom o ochrane spotrebiteľa, v platnom znení a zákonom č. 108/2000 Z.z. O ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v platnom znení.

Ochrana osobných údajov.

Pre úspešné vybavenie Vašej objednávky potrebujeme o Vás vedieť niekoľko základných informácií. Tieto informácie sú vedené v databáze objednávok a databáze registrovaných užívateľov. Narábanie s týmito informáciami sa riadi zákonom č. 52/1998 Z.z. o ochrane osobných údajov v informačných systémoch. Údaje o Vás poskytujeme iba organizáciám, s ktorými spolupracujeme pri vybavení Vašej objednávky. Ide o doručovateľské služby. Tieto údaje sú poskytované jednorázovo.

Pre zákazníkov internetového obchodu www.darcekmania.sk je možné požiadať o zasielanie noviniek a akcií na Váš e-mail. Túto žiadosť je možné kedykoľvek zrušiť.

Prevádzkovateľ sa zaväzuje k tomu, že na prianie a na základe písomnej alebo telefonickej žiadosti kupujúceho i bez udania dôvodov, kedykoľvek jeho osobné údaje vymaže zo svojej databázy.

 

Ceny a platnosť ponuky

Všetky ceny uvádzané na stránkach internetového obchodu www.darcekmania.sk sú pre spotrebiteľa konečné, t. j. vrátane DPH. Konečná cena je vždy uvedená v objednávke a v e-maile potvrdzujúcom prijatie objednávky tovaru. Daňový doklad (faktúra) je súčasťou každej zásielky. Prevádzkovateľ nie je platca DPH.

Objednanie tovaru.

Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je pravdivé a úplné vyplnenie  registračného alebo objednávkového formulára. Každá objednávka musí obsahovať: meno kupujúceho, kontaktnú osobu, poštovú a fakturačnú adresu, telefónne číslo, IČO, DIČ, IČ DPH (ak je kupujúcim právnická osoba), objednávací kód tovaru, počet kusov, dátum vystavenia objednávky, spôsob úhrady, spôsob prevzatia tovaru. Predávajúci objednávky vybavuje v poradí, v akom prichádzajú.

Všetky prijaté elektronické objednávky sú považované za návrh na uzavretie zmluvy a sú považované za záväzné. K akceptovaniu návrhu na uzavretie zmluvy zo strany predávajúceho dôjde potvrdením elektronickej objednávky prostredníctvom e-mailu a sms, čím vzniká záväzkovo právny vzťah medzi predávajúcim a kupujúcim.

Stornovanie objednávky.

Kupujúci má právo do 24 hodín od objednania stornovať objednávku bez poplatku. Objednávku je možné stornovať prostredníctvom e-mailu, alebo telefonicky. Potvrdenie stornovania objednávky oznámi predávajúci kupujúcemu písomnou formou e-mailom. Pre stornovanie objednávky potrebujeme vedieť číslo vašej objednávky a kontaktné údaje na Vás.

Vrátenie tovaru.

Kupujúci má právo podľa §12 ods. 5 zákona č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov vrátiť tovar do 7 dní od prevzatia tovaru. Tovar vráti predávajúcemu nepoškodený a v pôvodnom obale na jeho adresu poštou, na vlastné náklady. Cenu tovaru vráti predávajúci kupujúcemu do 14 dní od vrátania tovaru. Peniaze budú vrátené bezhotovostným prevodom na účet, alebo poštovou poukážkou.

Odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu nie je možné v prípade, ak bol tovar čiastočne spotrebovaný, alebo pokiaľ je vrátený tovar neúplný, poškodený či viditeľne použitý. Predávajúci si  môže uplatniť náhradu škody.

 

Reklamácia tovaru.  

Záruka na tovar začína plynúť dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom . Pri nákupe elektrospotrebičov je kupujúci povinný, aby po vyskúšaní elektrospotrebiča do 14 dní zaslal záručný list na adresu predajcu. Predajca  po potvrdený zašle záručný list späť. Na všetok predávaný tovar, pokiaľ nie je uvedené inak, poskytujeme zákonom stanovenú záručnú dobu 24 mesiacov. Reklamácie vybavujeme v pracovných dňoch cez e-mail, telefonicky, alebo písomne. Záruka sa nevzťahuje na vady spôsobené nesprávnym použitím. Tovar určený na reklamáciu musí byť odoslaný doporučene na adresu sídla predajcu spolu s písomným oznámením závady, kópiou kúpneho dokladu, v pôvodnom obale, kompletný a nepoškodený. Tovar odporúčame poistiť, nakoľko predávajúci neručí za prípadnú stratu tovaru na ceste od spotrebiteľa. Tovar nemožno vrátiť na dobierku, akýkoľvek takto vrátený tovar nemôžeme akceptovať. Náklady na dopravu k predajcovi hradí zákazník, späť k zákazníkovi hradí predávajúci. Každú reklamáciu vybavujeme bez zbytočného odkladu a o jej priebehu informujeme zákazníka. Reklamácia musí byť vybavená najneskôr do 30 dní. Reklamačný protokol je zaslaný zákazníkovi do 3 dní od prijatia reklamácie.


Platobné podmienky.

V internetovom obchode www.darcekmania.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

dobierka - najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, alebo na pošte.

bankový prevod - po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Ako variabilný symbol môžete použiť aj číslo vašej objednávky. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený v Prima banke. Po prijatí platby odosielame tovar kupujúcemu, zároveň Vás informujeme (prostredníctvom e-mailu) o termíne, kedy bude zásielka doručená.

Dodacie podmienky.

Dodacia lehota začína plynúť dňom prijatia záväznej objednávky, ktorá obsahuje všetky potrebné údaje na jej vybavenie. V prípade, ak sa objednaný tovar nenachádza na sklade, predávajúci sa zaväzuje bezodkladne o tom upovedomiť kupujúceho a dohodnúť sa s ním na ďalšom postupe. Internetový obchod www.darcekmania.sk dodáva svoje produkty prostredníctvom Slovenskej pošty doba dodania zásielky je 5-10 pracovných dní. Po odoslaní budete informovaný na e-mail  uvedený v objednávke. V prípade, že Vás pošta nezastihne na dodacej adrese, nechá vo vašej schránke oznámenie o uložení zásielky. Úložná doba je maximálne 18 dní. Ak zásielka nie je do tejto doby vyzdvihnutá, vracia sa k predávajúcemu.
Odporúčame prehliadnuť všetky zásielky, ešte v prítomnosti doručovateľa a to z hľadiska neporušenia alebo nerozlepenia obalov, neprerezania originálnych pások. V prípade porušenia je potreba zásielku ihneď rozbaliť a skontrolovať úplnosť obsahu. Vhodné je tiež venovať pozornosť skutočnosti, či súhlasí počet dodaných zásielok. Je nutné potvrdiť podpisom prevzatie iba skutočného počtu dodaných zásielok. V prípade zisteného poškodenia či neúplnosti zásielky je potrebné na mieste spísať likvidačný zápis o charaktere a rozsahu vzniknutej škody alebo o súpise tovaru, ktorý v zásielke chýba, alebo vzhľadom na povahu poškodenia zásielku odmietnuť prevziať a vrátiť späť predávajúcemu s uvedením dôvodu.


Poštovné a balné.

Za objednávku do 60,- € účtujeme poštovné vo výške 4,50 €. Ak je objednávka vyššia ako 60,- € poštovné a balné je ZDARMA. Ak objednaný tovar bude mať hmotnosť nad 10 kg, budeme Vás telefonicky informovať o výške poštovného. Pri platbe prevodom na účet sa výška poštovného znižuje o 1,-€, ak je suma objednávky vyššia ako 60,-€ tak sa Vám 1,-€ odpočíta z ceny tovaru.

Osobný odber:
Poštovné je zdarma pri osobnom odbere. Osobný odber je možný, až po telefonickom dohovore na telefónnom čísle 0918 712 844.
Po telefonickom dohovore je možný osobný odber na adrese: Ivana Holonková
                                                                                                     M. Dulu 32
                                                                                                     036 01 Martin 

Tovar je dodávaný v kvalitne zabalených kartónových krabiciach, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy.

Záverečné ustanovenie.

Predávajúci ručí kupujúcemu za odoslanie tovaru v rámci dohodnutej dodacej doby, za cenu tovaru v čase objednávky, za kvalitné zabalenie tovaru, za dodanie správneho tovaru. Predávajúci neručí kupujúcemu za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú prepravcom (alebo udaním nesprávnej adresy kupujúceho), za prípadné nedodanie tovaru (vinou dodávateľa), za poškodenie zásielky zavinené prepravcom, v takom prípade je nutné uplatňovať reklamáciu priamo u prepravcu.

Odoslaním elektronickej objednávky kupujúci akceptuje všetky ustanovenia obchodných podmienok v platnom znení v deň odoslania tejto objednávky, taktiež i platnú cenu objednaného tovaru uvedenú na internetovej stránke.

Kupujúci odoslaním objednávky dáva súhlas so spracovaním údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Prevádzkovateľ:

 Ivana Holonková
M. Dulu 32
036 01 Martin

IČO: 43 294 740
DIČ: 1077117789 

Telefón: 0918 712 844

E-mail: info@darcekmania.sk

Obchodné podmienky nadobúdajú účinnosť dňa: 29.11.2014

 

 

 

 

KONTAKT

O nás
Kontakt

NAKUPOVANIE

Ako nakupovať
Reklamácie

DOPRAVA A PLATBA

Dodacie podmienky
Ako platiť
OBCHODNÉ PODMIENKY
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
© 2011 www.darcekmania.sk Všetky práva vyhradené. Created by Weblife, webhosting.
Reklamné odkazy: Webhosting,  Heureka,  Najnakup.sk  Pricemania.sk